תאונות עבודה

עורך דין נזיקין לתאונות עבודה

העבודה היא חלק משמעותי בחיינו. אנחנו מבלים במקום העבודה את רוב שעות הערות שלנו, ומשקיעים בו חלק עצום מהאנרגיה והמרץ שלנו מדי יום. 

מאחר שהעבודה תופסת מקום כה גדול בחיינו, אין זה מפליא שמדי שנה מתרחשות בישראל כ- 70,000 תאונות עבודה או פגיעות שקשורות אליה, כמו בדרך אליה או בחזרה ממנה. חלק עצום מאותן פגיעות גם קשור למחלות או פגיעות שמתפתחות בקרב עובדים עקב שנים של מאמץ פיזי או רגשי או חשיפה לחומרים שונים במהלך תקופת ההעסקה. 

עד כמה שמצער להיפצע, לחלות או להפגע במסגרת העבודה, יש גם חדשות טובות: המדינה ,ובעיקר במסגרת המוסד לביטוח לאומי, מכירה בכך שאנשים שנפצעו במסגרת העבודה עשויים להיות זכאים לתמיכה, פיצויים או הטבות שונות. אלו עשויים להגיע לגובה של עשרות או מאות אלפי שקלים, סכומים משמעותיים שהאדם שנפצע צריך בשביל לטפל בעצמו ובמשפחתו. 

תביעת נזיקין לתאונת עבודה עם עו"ד זיו קורן

אם ב- 7 השנים האחרונות חליתם או נפצעתם בעבודה, בדרך אליה או בחזרה ממנה לביתכם, צרו קשר עם עורך דין זיו קורן כדי לבדוק האם אתם יכולים להגיש תביעה. 

עורך דין נזיקין זיו קורן עוסק בתביעות לפיצויים כתוצאה מתאונות עבודה. תודות לניסיון הרב שלו בניהול תביעות כתוצאה מתאונות עבודה, רבים מלקוחותיו זכו בפיצויים, קיצבאות או הטבות שונות (כגון פטור ממס) בשווי של עשרות ואף מאות אלפי שקלים. כדי לייצר תוצאות מקסימליות עו"ד קורן נעזר בניסיון הרב שצבר בתיקי תאונות עבודה, ידע משפטי-רפואי, טכנולוגיה חכמה, וכמובן גם נחישות והתמדה בכל תביעה, מורכבת ככל שתהיה. 

תהליך העבודה מתבצע בשקיפות מלאה מול הלקוח, תוך הקפדה על זמינות מירבית, וייצוג אישי בוועדות השונות ובמקרה הצורך בערכאות השונות. מודל העבודה מתבסס על תשלום לאחר הצלחה. כלומר, התשלום מתבצע רק לאחר סיום מוצלח של תביעת הנזיקין כתוצאה מתאונת עבודה, על בסיס אחוזים קבועים בחוק. 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת

מאמרים בנושא זה

העבודה היא חיינו

תפריט נגישות