תאונות דרכים

עורך דין נזיקין ולתביעות במסגרת תאונות דרכים

מדי שנה מתרחשות בישראל למעלה מ- 10,000 תאונות דרכים. רבות מהן מביאות לנזק ברכוש ובגוף של נהגים, נוסעים והולכי רגל במידות משתנות של חומרה. 

רוב האנשים שנפגעו בתאונות דרכים אינם מודעים לכך שיתכן והם זכאים לפיצויים בגובה עשרות ואף מאות אלפי שקלים מביטוח לאומי ו/או חברת הביטוח. הבעיה היא שבלי ייצוג משפטי של עורך דין נזיקין שעוסק בנזקי גוף, רוב הסיכויים שהפיצויים שיתקבלו יהיו פחותים משמעותית מהמקסימום שאליו הם זכאים במסגרת ייצוג משפטי מקצועי של עו"ד שעוסק בנזקי גוף.

ולכן, במידה שאתם או היקרים לכם מצאתם את עצמכם בתאונת דרכים ובמקביל לטיפול בעצמכם ולקרובים לכם, מומלץ להתקשר לעורך דין נזיקין שעוסק בנזקי גוף ובתאונות דרכים. במידת האפשר, קיימו את השיחה עם עורך הדין אפילו לפני שאתם מגיעים לבית החולים. תדרוך קצר מעורך דין לתאונות דרכים יעזור לכם להכווין את הרופא לחפש נזקים באזורים מועדים לפגיעה, ולוודא שהוא יכתוב במסמכי האישפוז והשיחרור פרטים חשובים לתביעת נזקי הגוף שתגישו בעתיד.

תביעת נזיקין כתוצאה מתאונת דרכים עם עורך דין זיו קורן

אם ב- 7 השנים האחרונות הייתם מעורבים בתאונת דרכים כנהגים או הולכי רגל, צרו קשר עם עורך דין זיו קורן כדי לבדוק האם אתם זכאים לפיצוי כלשהו. תביעות נזיקין כתוצאה מתאונות דרכים הם אחד מתחומי העיסוק המרכזיים של עורך דין זיו קורן. הניסיון הרב שלו בתביעות אלו, וכן ידע רפואי-משפטי שרכש בהסמכות שונות לאורך השנים, מאפשרים לעו"ד זיו קורן והצוות שלו להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ואישי עם סיכויים גבוהים במיוחד לקבלת פיצויים בתיקים המתאימים. 

ולכן, אם גם אתם או אחד מקרוביכם נפגע בתאונת דרכים ב- 7 השנים האחרונות, מומלץ להתקשר בהקדם לעו"ד זיו קורן, לבצע בדיקת זכאות ולהתחיל בבדיקה. התשלום מבוסס על הצלחה בלבד. אין צורך בדמי פתיחת תיק או תשלומים במהלך התביעה, כך שאין מה להפסיד. רק במידה שעו"ד זיו קורן יצליח להשיג ללקוח פיצויים בגין תאונת הדרכים יהיה צורך בתשלום, אשר יתבסס על אחוזים כפי שנקבע בחוק ושבדרך כלל משולם על ידי חברת הביטוח במסגרת ניהול ההליך.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת

מאמרים בנושא זה

תאונת הדרכים הראשונה בהיסטוריה

תפריט נגישות